War storm

Pocket • 2018

War storm

Av

Victoria Aveyard

2 vurderinger • 4.5 av 5


















Om boken

For fans of THE HUNGER GAMES and DIVERGENT - the highly anticipated fourth and final book in the international bestselling RED QUEEN series The #1 bestselling Red Queen series by Victoria Aveyard comes to a stunning conclusion in this fourth and final book. VICTORY COMES AT A PRICE. Mare Barrow learned this all too well when Cal's betrayal nearly destroyed her. Now determined to protect her heart-and secure freedom for Reds and newbloods like her-Mare resolves to overthrow the kingdom of ...Vis mer

Skjønnlitteratur for barn og ungdom: dystopier, utopier og spekulative romaner
Skjønnlitteratur for barn og ungdom: fantasy

ISBN

9781409178804

Forlag

Vigmostad & Bjørke AS (VB Import)

Publiseringsår

2018

Språk

Engelsk

Utgave

1

Originaltittel

War storm

Format

Pocket

Frakt

Brukte bøker sendes av selgeren. Forventet leveringstid etter pakken er sendt er 2-4 dager.

Returer

Kontakt selgeren etter levering.

Andre utgaver

War Storm

War Storm

Innbundet · 2018

War Storm

War Storm

Innbundet · 2018

Omtaler · 0

2 vurderinger • 4.5 av 5

Du vil kanskje også like

























Nettbokhandelen for kjøp og salg av bøker.

Kom i gang

Bookis

Kontakt oss

Rask levering med

Trygg betaling med

© 2024 Bookis AS

Region er basert på IP-adresse