The house across the lake

Pocket • 2022

The house across the lake

Av

Riley Sager

1 vurderinger • 4.0 av 5


















Om boken

The utterly gripping new novel from the internationally bestselling author. THE WOMAN IN THE WINDOW meets GONE GIRL in this Hitchcockian thriller - for fans of Ruth Ware and Stephen King.

Skjønnlitteratur og relaterte temaer
Krim og mysterier
Thriller

ISBN

9781399700597

Publiseringsår

2022

Språk

Engelsk

Utgave

null

Originaltittel

The house across the lake

Format

Pocket

Frakt

Brukte bøker sendes av selgeren. Forventet leveringstid etter pakken er sendt er 2-4 dager.

Returer

Kontakt selgeren etter levering.

Omtaler · 0

1 vurderinger • 4.0 av 5

Du vil kanskje også like

























Nettbokhandelen for kjøp og salg av bøker.

Kom i gang

Bookis

Kontakt oss

Rask levering med

Trygg betaling med

© 2024 Bookis AS

Region er basert på IP-adresse