This Time Will Be Different

Innbundet • 2019

This Time Will Be Different

Av

Misa Sugiura

0 vurderinger • 0.0 av 5


















Om boken

For fans of Jenny Han, Morgan Matson, and Sandhya Menon, critically acclaimed author Misa Sugiura delivers a richly crafted contemporary YA novel about family, community, and the importance of writing your own history.The author of the Asian Pacific American Award-winning It's Not Like It's a Secret is back with another smartly drawn coming-of-age novel that weaves riveting family drama, surprising humor, and delightful romance into a story that will draw you in from the very first page.Katsuyam...Vis mer

Skjønnlitteratur og relaterte temaer
Skjønnlitteratur
Skjønnlitteratur for barn og ungdom: forelskelse, kjærlighet eller vennskap

ISBN

9780062473448

Forlag

HarperCollins Publishers Inc

Publiseringsår

2019

Språk

Utgave

1

Originaltittel

This Time Will Be Different

Format

Innbundet

Frakt

Brukte bøker sendes av selgeren. Forventet leveringstid etter pakken er sendt er 2-4 dager.

Returer

Kontakt selgeren etter levering.

Andre utgaver

This Time Will Be Different

This Time Will Be Different

Pocket · 2019

Omtaler · 0

0 vurderinger • 0.0 av 5

Du vil kanskje også like

























Nettbokhandelen for kjøp og salg av bøker.

Kom i gang

Bookis

Kontakt oss

Rask levering med

Trygg betaling med

© 2024 Bookis AS

Region er basert på IP-adresse